Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tłumaczeń specjalistycznych i technicznych z języka niemieckiego. Internetowe biuro tłumaczeń CJO STAR od początku swojej działalności podejmuje się tłumaczeń specjalistycznych z języka niemieckiego dla polskich i niemieckich firm.
Tłumacze, z którymi współpracujemy gwarantują Państwu profesjonalne przekłady z języka niemieckiego i na język niemiecki z użyciem fachowej terminologii odpowiadającej specyfice tekstu wysłanego do tłumaczenia. Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne wymagają nie tylko biegłej znajomości języka niemieckiego, ale także znajomości terminologii wymaganej w poszczególnej branży i dlatego Państwa teksty trafiają do tłumaczy z wykształceniem technicznym, co gwarantuje przekład na najwyższym poziomie.

Nasze biuro dzięki nabytemu doświadczeniu oferuje Państwu szeroki wachlarz tematyczny tekstów specjalistycznych i technicznych, które możemy przetłumaczyć na język niemiecki:

Tłumaczenia opisów budowy maszyn i urządzeń
Są to bardzo popularne tłumaczenia specjalistyczne zlecane przez polskich i niemieckich Klientów. Wynika to ze wspólnej współpracy gospodarczej między polskimi i niemieckimi firmami.
Tłumaczenia opisów maszyn i urządzeń wykonywane są przy użyciu fachowej terminologii, w przypadku bardzo skomplikowanych tłumaczeń tekst weryfikowany jest przez drugiego tłumacza w celu wykluczenia błędów terminologicznych.

Tłumaczymy opisy budowy maszyn z następujących dziedzin przemysłu:
przemysł poligraficzny,
spożywczy,
weterynaryjny,
maszyn do przemysłu tworzyw sztucznych,
kolejowy,
przemysł drzewno – papierniczy,
inne.

Nasze biuro podejmuje się także tłumaczeń specjalistycznych z języka niemieckiego następujących tekstów:
specyfikacje techniczne,
karty charakterystyki,
dokumentacja techniczna,
tłumaczenia instrukcji obsługi.

niemieckie tłumaczenia specjalistyczne
tłumaczenia specjalistyczne
Świadczymy swoje usługi online dla mieszkańców takich miast jak np. Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kielce, Warszawa, Kraków.
x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.