Tłumaczenia medyczne

Choroba nowotworowa jest wielkim problemem zdrowotnym kobiet i mężczyzn w naszym kraju . Nowotwory złośliwie są głównym powodem zgonów kobiet w Polsce do 65 roku życia, a wyleczalność raka w Polsce jest mniejsza niż w krajach zachodnich. Dlatego dużo pacjentów podejmuje leczenie w Niemczech, co może oznaczać punkt zwrotny w leczeniu.

Nasze Biuro Tłumaczeń CJO STAR oferuje rzetelne tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki z zakresu: onkologii, ortopedii, a także ginekologii i chirurgii.

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego specjalizującymi się w tłumaczeniach medycznych. Każdy wysłany przez Państwa tekst – wyniki badań lekarskich, karty chorób, wypisy ze szpitala weryfikowane są przez dwóch tłumaczy, aby wykluczyć błędy terminologiczne. W przypadku bardzo skomplikowanych tekstów, tłumacze kontaktują się z lekarzami, którzy specjalizują się z określonej dziedzinie medycyny. Zlecając nam tłumaczenia medyczne z onkologii, chirurgii i ginekologii mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu i rzetelności.
Nasi tłumacze posiadają gruntowną wiedzę fachową z wyżej wymienionych specjalizacji i są doświadczonymi tłumaczami. Możemy także zapewnić, że odesłane przez nas tłumaczenie medyczne z języka niemieckiego będzie na najwyższym poziomie, a przeglądający je lekarz będzie miał klarowny dokument o stanie Państwa zdrowia. Jeśli ktoś z Twoich najbliższych potrzebuje takiego tłumaczenia skieruj Go do nas!

Tłumaczymy:
Onkologia: (wyniki badań: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, scyntygrafia, badanie histopatologiczne PET),
Ortopedia: (tomografia komputerowa , raporty z zabiegów, artykuły naukowe, kosztorysy leczenia, opisy zdjęć rentgenowskich),
Ginekologia: karty ciąży, USG, wyniki badań krwi, kolposkopia,
Chirurgia: sprawozdania z zabiegów operacyjnych, opisy zdjęć rentgenowskich.

Biuro przyjmuje zlecenia do darmowej wyceny w formacie: doc, pdf i skanów dobrej jakości.

Gotowi podjąć współpracę?