Współczesny Świat targany jest przez wiele globalnych problemów natury gospodarczej i społecznej. Do największych problemów XXI . wieku dotyczących naszej cywilizacji zaliczyć możemy problem energetyczny. Współczesne pokolenie ekologów już od jakiegoś czasu wysyła sygnały, że z naszą planetą nie jest dobrze.
Paliwa kopalne takie jak węgiel czy ropa naftowa kiedyś się skończą. Ponadto ich używanie ma destrukcyjny wpływ na gatunek ludzki i florę i faunę, w której żyjemy. Jednak pojawiła się nadzieja dla gatunku ludzkiego. Odkryto, że energię możemy wytwarzać bez niszczenia środowiska naturalnego. Wystarczy spojrzeć na Słońce, które ogrzewa naszą planetę i pozwala wzrastać roślinom. Wystarczy wsłuchać się w szum wiatru, a także szum rzek i strumieni.
To tutaj jest rozwiązanie naszych problemów z energią. Z tych darów natury korzystały już starożytne cywilizacje, jednak człowiek współczesny w pogoni za szybkim rozwojem doprowadził do wyniszczenia wielu gatunków roślin i zwierząt. Teraz okazuje się, że niszcząc środowisko niszczymy także siebie.
W naturze musi panować równowaga, którą człowiek zaburzył i tylko powrót do pomysłów minionych cywilizacji z racjonalnym zastosowaniem nowoczesnych technologii pozwoli uniknąć kataklizmu.
Nasze biuro Centrum Języków Obcych STAR zachęca do skorzystania z usług tłumaczeniowych z języka niemieckiego i na język niemiecki w zakresie energii odnawialnych, a także budownictwa drewnianego.

Dla Państwa przetłumaczymy:
● wnioski o dotacje unijne na rozwój odnawialnych źródeł energii
Do roku 2020 - co zostało uzgodnione przez przywódców Państw europejskich - wykorzystanie energii odnawialnych z energii słonecznej i wiatrowej, a także innych źródeł odnawialnych wykorzystywanych w całej UE powinno wynieść 20%.
Polska jako członek UE także zdeklarowała się i zobowiązała, że w naszym kraju poziom wytwarzania energii odnawialnych także wzrośnie. To powinno przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza i ziemi.
● strony internetowe z zakresu budownictwa drewnianego
Z roku na rok przybywa w naszym kraju domów drewnianych. Okazuje się, że bycie „eko” nie jest modą, ale czymś przemyślanym. Wiele osób ucieka z miastowego zgiełku bliżej lasów i jezior i tam blisko natury buduje domy z drewna. Takie domy to oszczędność wielu surowców.
● artykuły naukowe z zakresu energii odnawialnych (energia słoneczna, energia wodna, budownictwo drewniane, biomasa)
● instrukcje obsługi i montażu
● materiały szkoleniowe i konferencyjne, ulotki, foldery reklamowe i wiele innych.


niemieckie tłumaczenia energia odnawialna
tłumaczenia energia odnawialna
Świadczymy swoje usługi online dla mieszkańców takich miast jak np. Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kielce, Warszawa, Kraków.
x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.