Choroby neurologiczne wynikają z zaburzeń układu nerwowego. Z chorób neurologicznych wymienić możemy: zapalenie opon mózgowych, chorobę Alzheimera, padaczkę, przy czym lista tych schorzeń jest oczywiście dużo dłuższa. Najczęściej na choroby neurologiczne zapadają osoby starsze, co powodowane jest zmianami zachodzącymi w mózgu z powodu wieku. Dużą grupę pacjentów z chorobami neurologicznymi stanowią dzieci, co jest wielką tragedią dla rodziców. Według statystyk w Polsce padaczkę ma 4% dzieci, a w większości przypadków chorobę można leczyć z dobrymi rezultatami. Według opinii lekarzy przyczyn padaczki możemy szukać w wadach mózgu prowadzących do uszkodzenia układu nerwowego czy przebytych infekcjach i stanach zapalnych. Jednak w 50 % przypadków nie daje się stwierdzić przyczyny choroby.
Aby wykryć padaczkę i inne choroby neurologiczne należy wykonać badanie EEG, a także tomografię komputerową lub rezonans magnetyczny.

Jeżeli chcecie Państwo rozpocząć leczenie swoich najbliższych w krajach niemieckojęzycznych (a dla takich Klientów wykonujemy najwięcej przekładów medycznych) to zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych tłumaczy języka niemieckiego w zakresie tłumaczeń wyników medycznych z wielu dziedzin medycyny, w tym neurologii. Dzięki profesjonalnym tłumaczeniom z języka niemieckiego i na język niemiecki możecie Państwo spróbować nowoczesnych terapii, które w większości są dostępne poza granicami naszego kraju. Nasi tłumacze ze stopniami naukowymi specjalizujący się w przekładach medycznych dokonają dla Państwa tłumaczeń historii chorób dzieci, a w przypadku chorób neurologicznych także osób dorosłych na język niemiecki i z języka niemieckiego w tym:
- wyników EEG (elektroencefalografia),
- wyników TK ( tomografia komputerowa),
- wyników MRI (rezonans magnetyczny).

Rzetelne przekłady wyników medycznych na język niemiecki mogą przyśpieszyć decyzję o podjęciu leczenia za granicą, co zwiększa szanse na szybszy powrót do zdrowia czy polepsza standard życia, czego życzymy naszym Klientom.

niemieckie tłumaczenia neurologia dziecięca
tłumaczenia neurologia
Świadczymy swoje usługi online dla mieszkańców takich miast jak np. Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kielce, Warszawa, Kraków.
x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.